Ruce ve skalách - velký formát Kadečková Šustová Blanka

POPIS: Olej - písek na plátně, rozměry: 120 x 92 cm Signováno Šustová 70 .nerámováno
O AUTOROVI: Blanka Kadečková Šustová * 11. 12. 1945, Praha, Česká republika (Czech Republic) malířka, ilustrátorka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky:17145