Rujána 1923 Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 48 x 63,5 cm. Malba mírně poškozena, nerámováno. Datováno 1928
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:7153