Rujna na kopci Cmol Jan

POPIS: Olej na lepence, rozměr 64 x 84 cm
O AUTOROVI: (1872-1943) Český učitel a malíř. Narodil se v Dolním Němčí u Uherského Hradiště. Absolvoval učitelský ústav v Příboře. Jako učitel nastoupil do Štramberka, kde se posléze... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1872-1943) Český učitel a malíř. Narodil se v Dolním Němčí u Uherského Hradiště. Absolvoval učitelský ústav v Příboře. Jako učitel nastoupil do Štramberka, kde se posléze stal ředitelem místní měšťanské školy. Aktivně se zapojil do kulturního a společenského dění ve městě. Byl úspěšný kreslíř akvarelista. Jeho kresby se štramberskými motivy byly vydávány jako pohlednice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 22 100 Kč
Číslo položky:11995