Rumcajs a Manka Pilař Radek

POPIS: Litografie 105/200, rozměr ve výřezu 22,5 x 20 cm, lepení pasparty poškozeno
O AUTOROVI: 1931 - 1993 Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě a režii.
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky:13359