Ruská dívka Autor nezjištěn

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 37, signováno pod rámem
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky:5885