Ruská trojka Autor nezjištěn

POPIS: Olej na lepence, rozměr 55 x 74 cm. Signováno nečitelně.
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky:5928