Ruská zima Jegorov Andrei Afanasievich

POPIS: Tempera na lepence, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole A. Jegorov. Obraz v původním stavu (nečištěno), rám mírně poškozen. Odhadní cena 25 000 - 30 000 Kč
O AUTOROVI: Ruský malíř 1878-1954 žil v Petrohradě později se odstěhoval do Estonska.Jeho malby v tradicích ruské školy jsou zastoupeny v mnoha sbírkách po celém světě..
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky:5454