Růže Endlich Erich

POPIS: Olej na malířské lepence rozměry : 46 x 54 cm. Rám poškozen
O AUTOROVI: Malíř
O AUTOROVI: Malíř
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:11115
700 Kč 17. 9. 2020 19:59:12