Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
Různé motivy
+ 12

Různé motivy Kučera Jaroslav "Jaro"

POPIS: 2X akvarel + 2X kvaš, rozměry ve výřezu 28,5 x 32, 3X 11 x 17 cm,. 3X zaskleno. Jeden akvarel poškozen
O AUTOROVI: Kučera Jaroslav "Jaro" 16.9.1885 Bystřice pod Hostýnem - 27.6.1950 Hranice Český malíř Malíř, textilní výtvarník, pedagog, skvělý gobelínář, narozen v Bystřici pod Hostýnem,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Kučera Jaroslav "Jaro" 16.9.1885 Bystřice pod Hostýnem - 27.6.1950 Hranice Český malíř Malíř, textilní výtvarník, pedagog, skvělý gobelínář, narozen v Bystřici pod Hostýnem, studoval na Učitelském ústavu v Příboře a na VŠUP v Praze, dále studoval tkaní gobelínů v Paříži, učil na několika školách, v letech 1922 - 1925 vedl gobelínovou školu ve Valašském Meziříčí. Byl přítelem Bohumíra Jaroňka, spolu také společně tvořili.
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky:19772