Růžové pivoňky Smrčková Ludvika
POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 39,5 x 31 cm + pasparta, nerámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 1 400 Kč |
Číslo položky:5775