Rybář Myslbek Josef ml.
POPIS: Olej na plátně fixováno na papíru, rozměr malby: 30,5 x 25 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:14190