Rybáři Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně fixováno na dřevě, rozměr 14 x 21 cm, poškozeno. Výherci aukce nabízíme zrestaurování obrazu zcela zdarma.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:9667