Rybáři Signováno azbukou

POPIS: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 50 cm
O AUTOROVI: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 57 000 Kč
Číslo položky:20054