Rybáři Moutafov Alexander
POPIS: Olej na plátně, rozměr: 85 x 95 cm, malba mírně poškozena. rok 1933. + 4x grafiky , různí autoři.
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 110 000 Kč |
Číslo položky:13356