Rybáři v zimě Špitník (Špitálník) Ladislav J.

POPIS: Olej na lepence, rozměr 49,5 x 64 cm, rám poškozen, malba v původním stavu
O AUTOROVI: Narodil se 6.11.1901 v Praze. Studoval u prof. Engelmüllera, A.Kalvody a J.A.Plačky. Podnikl studijní cestu do Itálie a na Jadran, Specializoval se realistickou krajinomalbou,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 6.11.1901 v Praze. Studoval u prof. Engelmüllera, A.Kalvody a J.A.Plačky. Podnikl studijní cestu do Itálie a na Jadran, Specializoval se realistickou krajinomalbou, malbu žánrů (prostředí železáren, trhů) a architektonických prvků (náměstí atd.). (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

24. 9. 2024 20:56:00
Číslo položky:21002
Žádné příhozy