Rybáři v zimě Špitník (Špitálník) Ladislav J.
POPIS: Olej na lepence, rozměr 49,5 x 64 cm, rám poškozen, malba v původním stavu
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
24. 9. 2024 20:56:00
Číslo položky:21002
Žádné příhozy | ||