Rybářská kuča, Dům se stromy Písecký Josef (Liška)
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 50 x 60 cm + Vesnický výjev, lavírovaná kresba , rozměr listu 23 x 28 cm signováno nečitelně datováno 1852 .
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 42 000 Kč |
Číslo položky:11402