Rybářská kuča, Dům se stromy
Rybářská kuča, Dům se stromy
Rybářská kuča, Dům se stromy
Rybářská kuča, Dům se stromy
Rybářská kuča, Dům se stromy
Rybářská kuča, Dům se stromy
Rybářská kuča, Dům se stromy
Rybářská kuča, Dům se stromy
+ 3

Rybářská kuča, Dům se stromy Písecký Josef (Liška)

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 50 x 60 cm + Vesnický výjev, lavírovaná kresba , rozměr listu 23 x 28 cm signováno nečitelně datováno 1852 .
O AUTOROVI: o autorovi: Narodil se 21. 2. 1878 v Kroměříži a zemřel 14. 4. 1954 v Praze. Malíř moří a krajin v Praze. Učil se na soukromé škole Quastově v Písku, později mu byla učitelem... zobrazit více >
O AUTOROVI: o autorovi: Narodil se 21. 2. 1878 v Kroměříži a zemřel 14. 4. 1954 v Praze. Malíř moří a krajin v Praze. Učil se na soukromé škole Quastově v Písku, později mu byla učitelem sama příroda. V letech 1901 - 1908 byl činný v Pištěkově divadle na Smíchově. Od roku 1908 často cestoval na Jadran a do Itálie, kde tvořil a studoval moře. Maloval také krajiny Táborska, Třeboňska, Šumavy, Krkonoš, Polabí, ale i pražské pohledy. V Praze pořádal souborné výstavy. Druhý autor pochází s okruhu Haushoferovy krajinářské školy, jedná se o velmi kvalitní dílo z období kolem poloviny 19.stol. Soubor dvou děl
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 42 000 Kč
Číslo položky:11402