Rybářské lodě
Rybářské lodě
Rybářské lodě
Rybářské lodě
Rybářské lodě
Rybářské lodě
+ 1

Rybářské lodě Carlo E.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 68 cm, výrazná krakeláž. Obraz z poloviny 19.století.
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:6565
5 500 Kč 11. 9. 2018 20:17:29
5 000 Kč 20. 6. 2018 00:52:40