Rybářský přístav Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 48 x 65 cm. Rentoilováno
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
Aktuální cena: | 45 000 Kč |
Číslo položky:12504
Žádné příhozy | ||