Rybník "Překvapil" při západu slunce Makovec Ludvík

POPIS: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 11 x 22 cm, zaskleno, nesignováno
O AUTOROVI: (1912-1989)
O AUTOROVI: (1912-1989)
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:13726
500 Kč 25. 8. 2021 11:23:33