Rybník s rákosím Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 48 x 36 cm, zaskleno galerijním sklem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:16395
3 000 Kč 18. 9. 2022 14:32:43