Rybník v údolí Jelen Otto

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 50 x 60 cm, poškozený rám.
O AUTOROVI: Otto Jelen * 23. 3. 1898, Veliny (Pardubice), Česká republika pedagog, malíř
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:15079