Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
Sahara
+ 1

Sahara Velčovský Josef

POPIS: Akryl/plátno/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu. Odhadní cena 35000 - 40000 Kč. Na poslední fotografii spolu s dalšími obrazy Josefa Velčovského z naší nabídky.
O AUTOROVI: Narodil se 7. 10. 1945 ve Václavovicích u Frýdku. Studoval užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u prof. V. Hrocha, J. Blažka, J. Jaška a K. Hofmana na SUPŠ... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 7. 10. 1945 ve Václavovicích u Frýdku. Studoval užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u prof. V. Hrocha, J. Blažka, J. Jaška a K. Hofmana na SUPŠ v Uherském Hradišti, ateliér monumentální malby u prof. K. Součka na AVU v Praze a u S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži. Byl na stáži v Bretagni a Provenci. Věnuje se volné grafice, kresbě, knižní i časopisecké ilustraci a malbě, kde navázal na tradice české imaginativní malby. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 26 500 Kč
Číslo položky:6409