Salome
Salome
Salome
Salome
Salome
Salome
+ 1

Salome Demel Karel

POPIS: Lept, rozměr listu: 75 x 49 cm, tisková plocha : 10ti jednotlivých výjevů - 12 cm x 9 cm. Autorský tisk, signováno tužkou , datováno 92.
O AUTOROVI: Narodil se 28. 2. 1942 v Praze. Grafik, ilustrátor. Studoval nejprve na pražské konzervatoři, poté působil jako učitel hudební teorie. Pak studoval grafiku a knižní ilustraci... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 28. 2. 1942 v Praze. Grafik, ilustrátor. Studoval nejprve na pražské konzervatoři, poté působil jako učitel hudební teorie. Pak studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze, kde byl žákem prof. Z. Sklenáře aj. Anderleho. Je jedním z nejvýznamnějších představitelů imaginativního realismu sedmdesátých a osmdesátých let. Je zastoupen ve sbírkách Slovenské národní galerie v Bratislavě, GHMP Praha, Galerie výtvarného umění Ostrava. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:14271
2 600 Kč 26. 1. 2022 18:24:54
2 500 Kč 17. 1. 2022 21:23:23