Salome - Velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 150 x 116 cm, rozměry včetně rámu: 177 x 145 cm
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky:17908