Chalupa v zimě Schadt Karel
POPIS: Olej na tvrdém papíře, rozměr 40 x 50 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
11. 11. 2024 22:02:00
Číslo položky:21118
2 000 Kč | 18. 9. 2024 16:16:15 | |