Sedící akt Tříska J.

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 70 x 60 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Malíř
O AUTOROVI: Malíř
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:9942