Sedící děvče Panuška Jaroslav ml.
POPIS: Olej na lepence, rozměry : 22 x 30 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:9174
1 500 Kč | 20. 9. 2019 13:56:41 | |