Sedící děvče Panuška Jaroslav ml.

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 22 x 30 cm, zaskleno Nově rámováno
O AUTOROVI: (1898 - 1962) Absolvent UMPRUM v Praze. Žák svého otce Jaroslava Panušky. Věnoval se především krajinomalbě.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:9174
1 500 Kč 20. 9. 2019 13:56:41