Sedláček Janě Pomyjové Sedláček Vojtěch
POPIS: 12 ks litografie, rozměry cca 12,5 x 17 cm vzadu přípisy sběratelce Janě Pomyjové. Signovány tužkou.
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:51027