Hlava brouka - Velký formát Sedlák Marcel
POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
13. 11. 2024 22:02:00
Číslo položky:21155
Žádné příhozy | ||