Sekáč a děvčátko Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 48 x 61,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:11722