Sekáči Loukota Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 72 x 100 cm. Nesignováno, restaurováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
Aktuální cena: | 27 000 Kč |
Číslo položky:8503