Šeříky Jaroš Josef
POPIS: Olej na lepence, rozměr 31,5 x 28,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:18299
800 Kč | 10. 9. 2023 13:24:02 | |