Šeříky s tulipány Hořovský

POPIS: Olej na plátně, rozměr 90 x 100 cm, signováno vlevo dole Hořovský
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:5670