Šestispřežení
Šestispřežení
Šestispřežení
Šestispřežení
Šestispřežení
Šestispřežení
+ 1

Šestispřežení Altman

POPIS: Olej na plátně, rozměr 71,5 x 11,5 cm, plátno poškozeno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky:14792