Setkání u napajedla Nesignováno .
POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 17 x 23 cm, poškozeno, konec 18. stol.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 400 Kč |
Číslo položky:15807