Setkání u studny Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 17 x 23 cm, poškozeno, prasklá deska, konec 18. stol.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:15806