Sídliště s červenou postavou Folprecht Arnošt

POPIS: Olej na papíru, rozměr 49 x 69 cm, poškozeno
O AUTOROVI: Arnošt Folprecht (13. 3. 1902 Turnov – 14. 2. 1977 Turnov), byl český kreslíř a malíř, žák profesora I. Čipery, V. Beneše a F. Hladíka. Vystudovaný právník výtvarně činný... zobrazit více >
O AUTOROVI: Arnošt Folprecht (13. 3. 1902 Turnov – 14. 2. 1977 Turnov), byl český kreslíř a malíř, žák profesora I. Čipery, V. Beneše a F. Hladíka. Vystudovaný právník výtvarně činný od r. 1915, zabýval se hlavně krajinomalbou.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:7721