Simeon s Ježíškem a Marií Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 109 x 78 cm. Malba vznikla mezi lety 1740 až 1760. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky:13001
25 000 Kč 10. 6. 2021 09:33:01