Nevěsta v černém Šimerová - Martinčeková Ester
POPIS: Olej na plátně, rozměr 72 x 53 cm, nerámováno. Přiložen znalecký posudek od PhDr. Lubomíra Podušela, CSc
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
12. 11. 2024 22:32:00
Číslo položky:21169
1 800 Kč | 17. 9. 2024 01:31:52 | |