Šípek Hlubučková - Soukupová Natálie
POPIS: Olej na lepence, rozměr 50,5 x 71 cm, signováno vpravo dole Natálie Hlubučková - Soukupová
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:5514
Žádné příhozy | ||