Sixtinská Madona - Velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 107 x 69 cm, rozměr včetně rámu 138 x 100 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky:18542