Sjíždění řeky Nesignováno .

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 53 x 45 cm, oboustranná malba, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:14884