Skalnatá krajina Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně, rozměr 45 x 64 cm, signováno vpravo dole nečitelně, malba poškozena
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Číslo položky:5618
200 Kč 2. 11. 2017 00:06:14