Skalnatá krajina na Balkáně Písecký Josef (Liška).
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 50 x 64 cm, datováno 1913, dobový rám - poškozený
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 12 000 Kč |
Číslo položky:9273