Skalnaté pobřeží Písecký Josef (Liška)
POPIS: Olej na plátně fixována na lepence, rozměr 47 x 57,5 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 18 000 Kč |
Číslo položky:16029