Skalnaté pobřeží Novák Karel
POPIS: Olej na plátně, rozměr 49,5 x 97 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:12620
1 800 Kč | 9. 5. 2021 19:46:04 | |