Sklizeň na Českomoravské vysočině Rombald J.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 70 cm
O AUTOROVI: Rombald J. Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:19651
4 500 Kč 9. 4. 2024 20:18:14
1 500 Kč 8. 4. 2024 17:56:16