Skolený jelen Linzer Fritz
POPIS: Olej na plátně, 76,5 x 92,5 cm, nerámováno, Fritz Linzer - Signováno : F.Linzer 1907
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 10 000 Kč |
Číslo položky:7037