Skolený jelen Linzer Fritz

POPIS: Olej na plátně, 76,5 x 92,5 cm, nerámováno, Fritz Linzer - Signováno : F.Linzer 1907
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:7037