Vesnický soud Skorka Lauko Jan
POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
12. 11. 2024 21:34:00
Číslo položky:20057
5 000 Kč | 19. 9. 2024 19:11:54 | |